Big Brother Türkiye Canlı izle HD

Sayfalar: Canlı 1 2

Share Button

Big Brother Türkiye evi canlı yayın. on-line internet yayınıdır.
Diğer on-line yayınımızı [2] izlemek için : https://youtu.be/7OVSAVoCeCo
Sunuculuğunu Asuman Krause’nin üstlendiği, tüm dünyada ‘şov programlarının atası’ olarak kabul edilen efsane program ‘Big Brother Türkiye’ Cumartesi akşamları eleme gecesiyle saat 20.00’de Star TV’de. Ayrıca hergün gündüz ve gece yayınlarıyla Star’da…

REKOR ÖDÜL BİR MİLYON LİRA

‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 30 bini aşkın kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek yarışmacı belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı.

KURALLARI BIG BROTHER BELİRLER

16 kişilik ev halkı, ‘Big Brother’ın kendilerine verdiği görevleri her koşulda yerine getirmekle sorumlu. Big Brother’ın kimi zaman akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı pozitif rekabet içinde başarıyla çıkmaya çalışacak ev halkının dış dünya ile hiçbir teması olmayacak.

Ev halkı 100 gün boyunca her yeni güne, bu evde tek kural koyucu olan ve bu kurallarını her an değiştirebilme gücü bulunan ‘Big Brother’ın görevlerini başarıyla yerine getirmek için başlayacak. Ancak pek tabii her hafta bir yarışmacı evden ayrılmak durumunda kalacak ve evden kimin gideceğine izleyicinin SMS oyları karar verecek.

Facebook Yorum
Share Button
9,292
 
 
14
0

Ekleyen / 28 Kas 2015 tarihinde yayınlandı

Bu video için açıklama girilmemiş.

» Daha fazla göster

6 Yorum